Zmień kontrast strony Przejdź do treści
Rozmiar czcionki: A A+ A++

Archiwum Państwowe w Rzeszowie - strona główna

Jesteś w: » Aktualności
  • Archiwum Państwowe w Rzeszowie - strona główna
  • Archiwum Państwowe w Rzeszowie - mapa strony
  • Archiwum Państwowe w Rzeszowie - dane kontaktowe

Aktualności

Wyniki konkursu "Pomniki w mojej miejscowości".

Wyniki konkursu "Pomniki w mojej miejscowości".

2017-05-11

Protokół z posiedzenia Komisji oceniającej prace w konkursie „Pomniki w mojej miejscowości" w dniu 08 maja 2017 r.

Komisja w składzie:

Marek Gieroń (AP Rzeszów)

Katarzyna Kyc (IPN Rzeszów)

Katarzyna Macedońska (IPN Rzeszów)

Jacek Magdoń (IPN Rzeszów)

Zbigniew Irzyk (AP Rzeszów)

Krzysztof Łyko (AP Rzeszów)

uznała wysoki poziom wszystkich prac biorących udział w konkursie w każdej z ocenianych kategorii wiekowych i postanowiła nagrodzić następujące prace:

I. w kategorii szkoły podstawowe

przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsce dla:

  • WERONIKI DZIECHCIARZ (klasa VI Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju)
  • KAROLA SERKIS (klasa V Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju)

przyznać dwa równorzędne drugie miejsca dla:

  • PAULINY STASICKIEJ (klasa V Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju)
  • KAROLINY BATOG (klasa VI Szkoła Podstawowa w Tuszymie)

przyznać dwa równorzędne trzecie miejsca dla:

  • LENY KAWECKIEJ (klasa V Szkoła Podstawowa w Urzejowicach)
  • PAWŁA ROZNERA (klasa V Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju)

przyznać wyróżnienie za szczególne walory plastyczne dla:

  • NATALII SZURY (klasa VI Szkoła Podstawowa w Borku Starym)

II. w kategorii szkoły gimnazjalne

przyznać pierwsze miejsce dla:

  • ALEKSANDRY CWYNAR (klasa III Gimnazjum w Orzechówce)

przyznać drugie miejsce dla:

  • JAKUBA ANDREJKO (klasa I Publiczne Gimnazjum w Lesku)

przyznać dwa równorzędne trzecie miejsca dla:

  • MAŁGORZATY SOBKIEWICZ (klasa I Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli)
  • MAKSYMILIANA KASPEROWICZA (klasa II Gimnazjum w Przecławiu)

przyznać wyróżnienie za bardzo szczegółowy opis pracy dla:

  • ALEKSANDRY KRAJANOWSKIEJ (klasa III Publiczne Gimnazjum w Zbydniowie)

III. w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

przyznać pierwsze miejsce dla:

  • MACIEJA PUCHALSKIEGO (klasa III Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie)

przyznać drugie miejsce dla:

  • TIMURA TARANA (klasa III technikum Zespół Szkół Technicznych w Rzeszowie)

przyznać dwa równorzędne trzecie miejsca dla:

  • ALBINY MOTYLEWICZ (klasa I Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu)
  • ANNY URBAN (klasa II technikum Zespół Szkół Technicznych w Rzeszowie)

przyznać wyróżnienie za oryginalne ujęcie tematu dla:

  • JULII RYSZ (klasa I Liceum Ogólnokształcące w Rymanowie)

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za udział.

Protokół w formacie .pdf

Nowy budynek
Archiwa rodzinne
Kamienia
Szukaj w Archiwach
Kultura Dostępna
Inicjatywa Obywatel
1050 Rocznica Chrztu Polski
Archiwum Państwowe w Rzeszowie: Pracownia naukowa czynna: Oddział w Sanoku:

ul. Władysława Warneńczyka 57
35-612 Rzeszów
Tel: 17 230 48 08, 17 230 48 18
Fax: 17 230 48 28
 

Nr rachunku bankowego:
51 1010 1528 0025 2522 3100 0000

Mapa dojazdowa
Formularz kontaktowy

poniedziałek-czwartek: 8.00-15.00
piątek: 8.00-17.00

 

 

ul. Sadowa 32
38-500 Sanok
Telefon: (013) 4631999

Pracownia naukowa czynna:
poniedziałek - piątek 8:00 - 14:00

 

 

Copyright © 2017 Archiwum Państwowe w Rzeszowie

Realizacja strony WWW Zdzislowicz.pl

Odwiedzin: 502636