Zmień kontrast strony Przejdź do treści
Rozmiar czcionki: A A+ A++

Archiwum Państwowe w Rzeszowie - strona główna

Jesteś w: » Aktualności
  • Archiwum Państwowe w Rzeszowie - strona główna
  • Archiwum Państwowe w Rzeszowie - mapa strony
  • Archiwum Państwowe w Rzeszowie - dane kontaktowe

Aktualności

Wyniki konkursu "Herb mojego rodu"

Wyniki konkursu "Herb mojego rodu"

2018-01-03

Protokół z posiedzenia Komisji oceniającej prace w konkursie „Herb mojego rodu" w dniu 28 grudnia 2017 r.

Komisja w składzie:

Marek Gieroń - przewodniczący

Barbara Zych-Szeląg - członek

Zbigniew Irzyk - członek

Krzysztof Łyko - sekretarz

uznała wysoki poziom wszystkich prac biorących udział w konkursie w każdej z ocenianych kategorii wiekowych i postanowiła nagrodzić następujące prace:

I. klasy 4-6 szkoły podstawowej

przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca dla:

  • Mileny Sarny (klasa IV Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Budach Głogowskich)
  • Eliasza Sarzyńskiego (klasa IV Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy)

przyznać drugie miejsce dla:

  • Dawida Marczaka (klasa V Szkoła Podstawowa nr 22 w Rzeszowie)

przyznać dwa równorzędne trzecie miejsca dla:

  • Jakuba Książka (klasa IV Szkoła Podstawowa w Racławówce)
  • Marii Chęciek (klasa 5 Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy)

przyznać cztery wyróżnienia dla:

  • Fabiana Gancarza (klasa IV Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Budach Głogowskich)
  • Huberta Wolańskiego (klasa IV Szkoła Podstawowa w Orłach)
  • Hanny Czech (klasa IV Szkoła Podstawowa w Besku)
  • Michała Piaseckiego (klasa IV Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Budach Głogowskich)

II. klasy 7 szkoły podstawowej oraz 2-3 gimnazjum

przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca dla:

  • Katarzyny Kuter (klasa 7 Szkoła Podstawowa nr 1 w Budach Łańcuckich)
  • Sylwii Drozd (klasa 3 gimnazjum Szkoła Podstawowa w Niebylcu)

przyznać dwa równorzędne drugie miejsca dla:

  • Kingi Zacharyasz (klasa 3 Publiczne Gimnazjum w Dąbrowicy)
  • Patrycji Chmury (klasa 3 gimnazjum Zespół Szkół nr 1 w Cisnej)

przyznać dwa równorzędne trzecie miejsca dla:

  • Małgorzaty Sroki (klasa 7 Szkoła Podstawowa w Zabrniu)
  • Julii Błońskiej (klasa 3 gimnazjum Szkoła Podstawowa w Rudnej Wielkiej)

przyznać  cztery wyróżnienia dla:

  • Oliwii Szocińskiej (klasa 2 gimnazjum Szkoła Podstawowa nr 1 w Cisnej)
  • Julii Sikory (klasa 2 Gimnazjum w Chorzelowie)
  • Agnieszki Kędzior (klasa 2 Gimnazjum w Chorzelowie)
  • Judyty Kozickiej (klasa 7 Szkoła Podstawowa nr 5 w Rzeszowie)

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za udział.

Protokół w formacie .pdf

Nowy budynek
Archiwa rodzinne
Kamienia
Szukaj w Archiwach
Kultura Dostępna
Inicjatywa Obywatel
1050 Rocznica Chrztu Polski
Archiwum Państwowe w Rzeszowie: Pracownia naukowa czynna: Oddział w Sanoku:

ul. Władysława Warneńczyka 57
35-612 Rzeszów
Tel: 17 230 48 08, 17 230 48 18
Fax: 17 230 48 28
 

Nr rachunku bankowego:
51 1010 1528 0025 2522 3100 0000

Mapa dojazdowa
Formularz kontaktowy

poniedziałek-czwartek: 8.00-15.00
piątek: 8.00-17.00

 

 

ul. Sadowa 32
38-500 Sanok
Telefon: (013) 4631999

Pracownia naukowa czynna:
poniedziałek - piątek 8:00 - 14:00

 

 

Copyright © 2018 Archiwum Państwowe w Rzeszowie

Realizacja strony WWW Zdzislowicz.pl

Odwiedzin: 617731