Zmień kontrast strony Przejdź do treści
Rozmiar czcionki: A A+ A++

Archiwum Państwowe w Rzeszowie - strona główna

Jesteś w: » Aktualności
  • Archiwum Państwowe w Rzeszowie - strona główna
  • Archiwum Państwowe w Rzeszowie - mapa strony
  • Archiwum Państwowe w Rzeszowie - dane kontaktowe

Aktualności

"Ślady niepodległości" - wyniki konkursu

"Ślady niepodległości" - wyniki konkursu

2018-12-13

Protokół z posiedzenia Komisji oceniającej prace w konkursie „Ślady niepodległości" w dniu 12 grudnia 2018 r.

Komisja w składzie:

Marek Gieroń (AP Rzeszów)
Barbara Zych-Szeląg (AP Rzeszów)
Katarzyna Kyc (IPN Rzeszów)
Katarzyna Hudzicka-Chochorowska (IPN Rzeszów)
Zbigniew Irzyk (AP Rzeszów)
Krzysztof Łyko (AP Rzeszów)

uznała wysoki poziom wszystkich prac biorących udział w konkursie w każdej z ocenianych kategorii wiekowych i postanowiła nagrodzić następujące prace:

KATEGORIA I – szkoły podstawowe kl. 1-4

przyznać pierwsze miejsce dla:

•    HUBERTA BLAHACZKA (klasa IV Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego RESOVIA w Rzeszowie)

KATEGORIA II – szkoły podstawowe kl. 5-8 oraz 3 kl. gimnazjum

przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca dla:

•    KONRADA ŻABIŃSKIEGO (klasa VIII Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii przy Szkole Podstawowej nr 32 w Rzeszowie)
•    MACIEJA KRAJANOWSKIEGO (klasa III gimnazjum Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rodziny Horodyńskich w Zbydniowie)

przyznać drugie miejsce dla:

•    JAKUBA OLBRYCHTA (klasa VII Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii przy Szkole Podstawowej nr 32 w Rzeszowie)

przyznać trzy równorzędne trzecie miejsca dla:

•    KAMILA KLOCA (VII Szkoła Podstawowa nr 13 w Rzeszowie)
•    MATEUSZA SIKORY (klasa VIII Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii przy Szkole Podstawowej nr 32 w Rzeszowie)
•    MILENY KOŁEK ( klasa VIII Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kopytowej)

przyznać trzy wyróżnienia dla:

•    WERONIKI BLAHACZEK (klasa VII Szkoła Podstawowa nr 14 w Rzeszowie)
•    SZYMONA URBANIKA (klasa V Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarosławiu)
•    IZABELI ZIEMBY (klasa 8 Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Budach Głogowskich)

KATEGORIA III – szkoły ponadgimnazjalne

przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca dla:

•    KINGI JAROSZ (klasa II technikum Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości im. M. Kopernika w Rzeszowie)
•    DOMINIKI IWANICKIEJ (klasa IV Zespół Szkół Plastycznych w Jarosławiu)

przyznać drugie miejsce dla:

•    ALEKSANDRY KRAJANOWSKIEJ (klasa II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku)

przyznać dwa równorzędne trzecie miejsca dla:

•    DOROTY WOŁOSZ (klasa II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku)
•    PATRYKA GARSTKI (klasa II technikum Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle)

przyznać wyróżnienie dla:

•    DANIELA JĘDRZEJCZYKA (klasa II technikum Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle)

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za udział w konkursie.

Protokół z posiedzenia Komisji.

Nowy budynek
Archiwa Rodzinne Niepodległej
Kamienia
Szukaj w Archiwach
Kultura Dostępna
Inicjatywa Obywatel
1050 Rocznica Chrztu Polski
Serwis Służby Cywilnej
Archiwum Państwowe w Rzeszowie: Czytelnia akt czynna: Oddział w Sanoku:

ul. Władysława Warneńczyka 57
35-612 Rzeszów
Tel: 17 230 48 08, 17 230 48 18
Fax: 17 230 48 28
 

Nr rachunku bankowego:
51 1010 1528 0025 2522 3100 0000

Mapa dojazdowa
Formularz kontaktowy

poniedziałek-czwartek: 8.00-15.00
piątek: 8.00-17.00

 

 

ul. Sadowa 32
38-500 Sanok
Telefon: 13 463 19 99

Czytelnia akt czynna:
poniedziałek - piątek 8:00 - 14:00

 

 

Copyright © 2019 Archiwum Państwowe w Rzeszowie

Realizacja strony WWW Zdzislowicz.pl

Odwiedzin: 859296